O nas

Magazyn zniczy hurtownia Plata

Plata Wytwórnia Zniczy i Świec Sp.J. z siedzibą w Śledziejowicach koło Wieliczki ( Małopolska)

Od 1991 roku jesteśmy producentem zniczy i lampionów ekologicznych w obudowach szklanych i plastikowych. Dzięki dużemu doświadczeniu i wysokiej jakości używanych surowców nasze produkty cieszą się bardzo dobrą opinią na rynku. Firma nasza została uhonorowana wieloma nagrodami i wyróżnieniami przyznawanymi najlepszym producentom w branży zniczowo-świecarskiej. W roku 2005 firma Plata otrzymała Certyfikat ISO 9001:2000. Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe wzory, a cała produkcja podlega surowej kontroli jakości.

Dystrybuujemy nasz towar wśród ponad 2 000 klientów w kraju i zagranicą, którymi są zarówno duże sieci handlowe, hurtownie, jak i mniejsze firmy działające w tej branży. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się takie nasze produkty jak:

  • znicze
  • znicze witrażowe
  • lampiony
  • świece ozdobne
  • podgrzewacze (tealight’y)
  • parafinę

Szeroka gama oferowanych zniczy, wkładów do zniczy i lampionów pozwoli Państwu dokonać odpowiedniego wyboru po konkrencyjnych cenach.

Dla stałych klientów proponujemy korzystne warunki sprzedaży, a przy większych zamówieniach dostarczamy towar własnym transportem.

Firma nasza jest również przedstawicielem czołowych polskich hut szkła i rafinerii, dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, magazynami pozwalającymi na obsługę logistyczną największych sieci handlowych oraz wieloletnim doświadczeniem.

W roku 2012 firma Plata wprowadziła jako pierwsza na rynek tzw. znicze witrażowe, które zapoczątkowały innowacyjny sposób malowania szkła zniczowego

Pełny i aktualny asortyment naszych produktów znajdziecie Państwo na naszej stronie www.plata.pl

Zapraszamy do współpracy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *