Sklep Detaliczny – znicze i wkłady parafinowe do zniczy.

hurtownia-zniczy-banner-Plata.jpg

 

 

 

Szanowni Państwo

Informujemy, że od dnia 2015.10.10 Plata Wytwórnia Zniczy i Świec Sp.J. otwiera firmowy sklep detaliczny, w którym będziecie Państwo mogli dokonać zakupu zniczy, lampionów i wkładów do zniczy (parafinowych i olejowych) w cenach producenta.

Sklep firmowy czynny:

poniedziałek- piątek 8:00-16:00, sobota 8:00-13:00

katalog zniczy i wkładów http://www.plata.pl

Mapa dojazdowa http://www.plata.pl/kontakt,12

Zapraszamy

Oficjalna witryna internetowa firmy Plata – www.plata.pl

plata logo v9

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej oficjalnej strony internetowej www.plata.pl , gdzie znajdziecie Państwo aktualną ofertę na:

znicze i lampiony nagrobkowe

wkłady i tuby do zniczy

świece

Jako producent i hurtownia zniczy firma Plata zapewnia korzystne oferty dla odbiorców hurtowych.

LS-07

Znicze i lampiony szklane – hurtowa, specjalna oferta promocyjna 2013

Gazetka promocyjna  znicze nagrobkowe i lampiony 2013 hurtownia

Szanowni Państwo

Przedstawiamy specjalna ofertę promocyjną na znicze nagrobkowe i lampiony. Ceny nie uwzględniają indywidualnych rabatów hurtowych.

 

 

Dokument do pobrania Gazetka promocyjna Plata 2013 SD

W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowy

tel. 12 288 14 20

email: internet@plata.pl

Z pełną naszą ofertą możecie Państwo zapoznac się na naszej stronie internetowej, gdzie po przesłaniu dokumentów rejestrowych Państwa firmy można w łatwy sposób dokonac zamówienia.

 

Uwaga. Firma nasza obsługuje wyłącznie podmioty prowadzące działalnośc gospodarczą!

 

 

 

 

 

Nowości w ofercie – świece zdobione, zapachowe i wotywne firmy Bispol

Świece Bispol Plata

Świece Bispol Plata

Szanowni Państwo

Informujemy, że firma Plata Sp.J. wprowadziła jako uzupelnienie własnej oferty, tealight‚y, świece zdobione, świece zapachowe oraz świece wotywne firmy Bispol.

 

 

Dzięki długoletniej wspołpracy między naszymi firmamy, możemy Państwu zaoferować produkty Bispol Sp. z o.o. w bardzo atrakcyjnych cenach hurtowych.

Szczegóły oferty hurtowej

http://www.plata.pl/produkty/swiece-zdobione-artystyczne-rustykalne-wotywne,2,3023

Znicz „Narodowy” z flagą i godłem Polski

LW-232N ZNICZ NARODOWY Z FLAGA I GODŁEM POLSKI

 

Znicz „narodowy” został zaprojektowany w odpowiedzi na wiele zapytań ze strony naszych Klientów, którzy paląc tego znicza chcieli uhonorwać pamięć zasłużonych dla naszego kraju Polaków. Zdobienie znicza ( godło oraz flaga Polski) zostało namalowane precyzyjnie na szkle. Gwarantuje to dużą odporność na warunki atmosferyczne oraz niespotykaną estetykę i jakość. Znicz ten głównie przeznaczony jest do palenia w miejscach spoczynku bohaterów narodowych, np. Grobach Nieznanego Żółnierza oraz grobach ludzi, którzy w sposób wybitny zaznaczyli sie w historii Polski.

Produkt dostępny dla odbiorców hurtowych w naszym sklepie.

Znicze i Lampiony Wielkanocne 2013

Święta Wielkanocne już wkrótce. Firma nasza przygotowała specjalna ofertę zniczy  i lampionów na Wielkanoc 2013. Produkty są już dostępne w naszej hurtowni zniczy. Wszystkie produkty zostały ręcznie zdobione z wielką starannością. Wśród zniczy wielkanocny znajdziecie Państwo również znicz LS Jajko 2, który został wykonany na bazie szkła mrożonego.

Żeby zobaczyć pełna ofertę zniczy wielkanocnych prosimy kliknąć ten odnośnik.

Oferta również do pobrania w wersji pdf (Acrobat Reader)

Znicze na Wielkanoc 2013 Plata

O nas

Magazyn zniczy hurtownia Plata

Plata Wytwórnia Zniczy i Świec Sp.J. z siedzibą w Śledziejowicach koło Wieliczki ( Małopolska)

Od 1991 roku jesteśmy producentem zniczy i lampionów ekologicznych w obudowach szklanych i plastikowych. Dzięki dużemu doświadczeniu i wysokiej jakości używanych surowców nasze produkty cieszą się bardzo dobrą opinią na rynku. Firma nasza została uhonorowana wieloma nagrodami i wyróżnieniami przyznawanymi najlepszym producentom w branży zniczowo-świecarskiej. W roku 2005 firma Plata otrzymała Certyfikat ISO 9001:2000. Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe wzory, a cała produkcja podlega surowej kontroli jakości.

Dystrybuujemy nasz towar wśród ponad 2 000 klientów w kraju i zagranicą, którymi są zarówno duże sieci handlowe, hurtownie, jak i mniejsze firmy działające w tej branży. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się takie nasze produkty jak:

  • znicze
  • znicze witrażowe
  • lampiony
  • świece ozdobne
  • podgrzewacze (tealight’y)
  • parafinę

Szeroka gama oferowanych zniczy, wkładów do zniczy i lampionów pozwoli Państwu dokonać odpowiedniego wyboru po konkrencyjnych cenach.

Dla stałych klientów proponujemy korzystne warunki sprzedaży, a przy większych zamówieniach dostarczamy towar własnym transportem.

Firma nasza jest również przedstawicielem czołowych polskich hut szkła i rafinerii, dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, magazynami pozwalającymi na obsługę logistyczną największych sieci handlowych oraz wieloletnim doświadczeniem.

W roku 2012 firma Plata wprowadziła jako pierwsza na rynek tzw. znicze witrażowe, które zapoczątkowały innowacyjny sposób malowania szkła zniczowego

Pełny i aktualny asortyment naszych produktów znajdziecie Państwo na naszej stronie www.plata.pl

Zapraszamy do współpracy!